Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Oczywiscie, ze sie wybiore (ostatnio widzialem ich na Pinkpop dwa lata temu) to wielki zespol, chociaz osobiscie wolalem jak byli mniej dostepni i nie grywali na wielkich stadionach ,a pompatycznych symfonii fortepianowych Bellamego nie powstydzilby sie nawet sam Chopin, no ale coz czasy sie zmieniaja.
Ostatni singiel z nowego albumu Undisclosed Desires z pewnoscia zabrzmi w niejednym night clubie w sobotni wieczor i brzmi nieco kiczowato nie zaklocilo to jednak po raz kolejny odebrac wyrazanego swiatopogladu Bellamego , z ktorym poniekad sie zgadzam.
Polecam dla mnie to GENIUSZE.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm tylko modl sie zeby za duzo Polakow tam nie przyszlo na ten koncert zaby ci obciachu nie narobili bo
z tego co pamietam to wstydzisz sie swojego obywatelstwa.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
łoj Marek, mądrego byś coś powiedział w temacie przeze mnie założonym. Może też sie wybierzesz? Widzę że w temacie jesteś

monisiabyd, Adamm kupujcie bilety jak najszybciej
pozniej moze byc problem i kontaktujecie sie na maila - jak w pierwszym poscie
w kupie zawsze razniej (i cieplej)

zanek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zankowski wybiore sie na bank bo lubie takie klimaty i thx za newsa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
poza tym Marku, jak ty te posty czytasz to ja nie wiem. Chyba korzystasz z tłumacza kontekstowego ze strony www.jestemwkurwiony.tlumacz.pl

Adamm pomstował do niejakiego Boga za stworzenie go Polakiem, a ty od razu skojarzyłeś to ze wstydem za własne pochodzenie. Jakbyś sie dobrze zdjęciu Adamma przyjrzał, to wiedziałbyś, że chlopak chcial sie urodzic w Beverly Hills 90210, tylko nie wyszło. Prawda, Adamm
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
spox Marek, jakby w sprawe koncertu - pisz na maila

pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Spox. Mam swoje dojscia do biletow Ale nie wiedzialem o koncercie i dzieki za info.
Co do Adamm...no wiesz jesli dla kogos polskie pochodzenie jest obciachem
to co robi z Polakami na polskim forum
Zreszta nie wazne. Mam nadzieje ze zbierze sie porzadna ekipa na
ten koncercik
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marku jezeli wysililbys sie uruchomic mozg doszedlbys do wniosku , ze nie o obywatelstwo tu chodzi a o pewne zachowania , ktorych nie brakuje i na tym forum, wlasnie w tym kontekscie zapodalem ten cytat, gdyz idealnie pasowal jako komentaz do danej chwili i sposobu zaqchowania co niektorych rodakow....proste?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
OK Adam, wysililem moj mozg Super jest byc Polakiem
Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moze ja tez sie wybiore !?
wpuszcza mnie w bialych spodniach??
Zgłoś wpis


Bliżej nas